Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zapraszamy do wynajmu statku Viking na wyłączność rezerwując jednostkę na konkretny dzień i godzinę. Oferujemy możliwość organizacji spotkań biznesowych oraz przyjęć prywatnych. Jak również imprez okolicznościowych w/g fantazji wynajmujących. Istnieje możliwość wynajęcia grilla wraz z kucharzem i możliwość spożywania alkoholu. Zapewniamy również miejsce do tańczenia, nagłośnienie i oświetlenie imprezowe oraz toaletę. Jednostka posiada zezwolenie na pływanie po zmroku więc możemy organizować nocne rejsy.

Statek Viking jest jednostką pływająca wzorowana na osiemnastowiecznych Galarach. Statek jest drewniany, co powoduje, że rejs na nim jest niezwykle klimatyczny i niezapomniany. Dwa pokłady zakryty i otwarty to gwarancja świetnie spędzonego czasu przy każdej pogodzie. Pokład słoneczny idealnie nadaje się na kąpiele słoneczne, tańce, obserwowanie przyrody, odpoczynek, a także na ucztowanie z przyjaciółmi . Duży stół wewnątrz pod dachem zapewnia wspólne długie biesiadowanie . Statek może wypłynąć z Bulwaru Dunikowskiego , Bulwaru przy Politechnice, Bulwaru L.M. Kaczyńskich lub innego miejsca wskazanego przez klienta. Trasy rejsu ustalamy indywidualnie.

Oprócz imprez zorganizowanych ,oferujemy również rejsy spacerowe biletowe dla osób indywidualnych. Trasa rejsu przebiega wokół wysp Starego Miasta pod wszystkimi nisko zawieszonymi mostami ,pod którymi mogą przepływać tylko niewielkie jednostki. Następnie mijając Katedrę na Ostrowie Tumskim płyniemy pod Mostem Grunwaldzkim w stronę kolejki linowej Palinka i później w stronę ZOO. Podczas rejsu na życzenie przewodnik audio opowiada o historii mijanych budowli, mostów i zabytków Starego Miasta. Rejs trwa przeważnie ok.50 minut. Serdecznie zapraszamy.

Zwiedzanie Wrocławia

spotkania integracyjne

Zdjęcia w plenerze

Wieczory panieńskie

Edit Page